UDÁLOSTI

Fitness iniciativy CENTERSCAPE 2023

Zdraví a kondice členů našeho týmu nám leží na srdci! Proto jsme se zúčastnili běhů B2Run v Hannoveru, Norimberku a Berlíně a také firemního běhu ve Varšavě v roce 2023.

Nejenže to často poskytuje příležitost k posílení týmového ducha při společném tréninku, ale je to také dobrý způsob, jak se vzájemně motivovat a povzbudit. Poté následoval velmi zasloužený společný večer.

27/09/2023
od centerscape

CENTERSCAPE na 2. místě na 1. zimním tenisovém turnaji Eurobuild CEE ve Varšavě

Anton Baštavý a Jan Wójcik reprezentovali CENTERSCAPE na 1. zimním tenisovém turnaji Eurobuild CEE ve Varšavě v pátek 03.03.2023.

Tato sportovní networkingová akce byla skvělou příležitostí k setkání a soutěžení s obchodníky z polského maloobchodního sektoru a k propagaci kondice mezi členy CS.

V celkovém počtu 22 týmů ve čtyřhře se Anton Baštavý a jeho přidělený tenisový partner Servando Sierra (člen představenstva společnosti Cellnex Polsko) probojovali na druhé místo na stupních vítězů.
03/03/2023

CENTERSCAPE - při běhu S-25 v Berlíně

V neděli 10.10.2021 se v Berlíně konal velký jubilejní běh S-25. Nejstarší německý městský běh oslavil své 40. narozeniny za účasti téměř 8 000 účastníků. CENTERSCAPE se této mimořádné události také zúčastnil. Lena Sommerová z našeho investičního týmu obsadila první místo mezi všemi zúčastněnými ženami v kategorii "Půlmaraton" s časem pouhých 1:22:16. Rádi bychom jí touto cestou ještě jednou pogratulovali.
10/10/2021
od centra

CENTERSCAPE vás zve ke společné akci

Centerscape opět navštívil obchodní partnery při zahájení koncertu Classic Open Air v HQ am Gendarmenmarkt. Byla to slavnost pro nás!
05/07/2018
od centra

CENTERSCAPE na 13. tenisovém turnaji Eurobuild CEE

Anton Bashtavy, manažer juniorského fondu, zastupoval skupinu Centterscape na 13. tenisovém turnaji Eurobuild CEE a získal první místo v mužské singles. Ve dvojici s Piotrem Bojarem (CBRE) stačilo na druhé místo. Turnaj skončil ve 22:30 a stal se tak nejdelší v historii tenisových turnajů Eurobuild CEE s největším počtem zápasů. Bravo!
Přehled se všemi vítězi naleznete zde: EurobuildCEEW